درباره ما

شرکت خانه های پیش ساخته ساخت و ساز پارسیان (سهامی خاص) با بیش از دو دهه تجربه در ساخت مصالح اولیه مورد نیاز (از تولید به اجرا) و نصب انواع سیستم های پیش ساخته و با دارا بودن کادر مجهز و متخصص و با تاسیس کارخانه تولید قطعات و احداث کارگاه در محل پروژه ها تاکنون گام های موثری در جهت تسریع پروژه های صنعتی بزرگ کشور برداشته است.

این مجموعه سابقه همکاری با سازمان های مختلف دولتی و خصوصی، داخلی و خارجی را دارد. همچنین شرکت ساخت و ساز پارسیان تجربه فعالیت در کشورهای آسیای میانه، اروپا و آفریقا را در کارنامه خود دارد.

شرکت ساخت و ساز پارسیان از بدو تاسیس برنامه مدون در خصوص کارافرینی و اشتغال برای جامعه جوان کشور عزیزمان ایران داشته است . و در کنار این موضوع بخشی از سود و منافع شرکت ساخت و ساز پارسیان درجهت تامین نیاز های اولیه نیازمندان هزینه میشود .
این موضوع سالهای متداول با دقت خاص توسط شرکت توسعه ساخت و ساز پارسیان انجام پذیرفته است .
در کنار این موضوع بخش دیگری از منافع و سو‌د شرکت ساخت و ساز پارسیان در بعضی از رشته های ورزشی که توجه جامعه به آنها کمتر است، اما علاقمندان و عاشقانی دارد که در صورت توجه میتواند جزو رشته های افتخار افرین کشور مان باشد .

این شرکت همچنین معلولین ورزشکار cp را حمایت می نماید
و شعار شرکت ساخت و ساز پارسیان ، روشن نگاه داشتن چراغ انسانیت ، کمک به همنوعان در جهت سلامتی ، زندگی و حتی افتخار آفرینی آنها  میباشد و ….